Дозволи на зображення

Кожне зображення має рівень конфіденційності (блокування). Кожен користувач також має рівень конфіденційності (ключ). Є 5 рівнів конфіденційності:

  1. Ніхто
  2. Контакти
  3. Друзі (який вище, ніж контакти)
  4. Сім'я (який вище, ніж друзі)
  5. Адміни (який вище, ніж будь-який інший рівень)

Вищі рівні мають дозволи на нижчих рівнях. Для даного користувача, чим вище рівень конфіденційності, то більше зображень він може бачити.

Наприклад, якщо зображення "peter_wedding-0024.jpg" має рівень конфіденційності "Сім'я", тоді:

Користувач, який не має ніякого дозволу бачити вміст альбому, не бачитиме альбом безпосередньо, навіть його заголовок. Той же принцип звертається до теґ.

Ви можете встановити рівень конфіденційності користувача на Адміністрування » Користувачі » Керувати.

Дозволи на альбоми

Якщо рівні конфіденційності не відповідає вашим потребам, можна також керувати дозволами на альбоми для користувача або групи. Ви можете керувати дозволами на зображення та альбоми в той же час, без конфліктів.

Ви можете заборонити доступ до альбомів. Перемкніть тип посилання альбому "приватний", якщо ви хочете управляти дозволами.

Ви можете встановити альбом приватним шляхом редагування одного альбому (Адміністрування » Альбоми » Керувати » редагувати) або налаштування параметрів вашого дерева альбому (Адміністрування » Альбоми » Властивості » Публічно / Конфіденційно).

Після того, як альбом є приватним, ви можете керувати дозволами для груп та користувачів з 3 екранів: