Розширення конфігурації шаблону

Про

Piwigo галерея може бути налаштована шляхом заміни існуючих файлів шаблону з індивідуальних версій. Наприклад, за замовчуванням заголовок шаблон (header.tpl) можна замінити шаблон індивідуальний заголовок (my-header.tpl). Після подання зміни до бази даних галерея буде відображати індивідуальний заголовку замість вихідного заголовка.
Шаблон розширень ефективний спосіб створювати власні теми для нових, так і старих користувачів. Використовується разом з редактором LocalFiles ви можете створювати свої власні під-теми.

Оригінальний шаблон

Тема містить безліч файлів шаблонів, які складають галерею сторінок. Це оригінальні шаблони.

Необов'язкові ключові слова URL

Це слова, знайдені в галереї URL після ім'я модуля. Вони також можуть бути активними постійна (див. документацію постійне посилання для отримання додаткової інформації). ПОПЕРЕДЖЕННЯ: якщо той же оригінальний шаблон і таке ж ключове слово використаний більш ніж на одному налагодженому шаблоні тільки один є активним.

Зв'яжіть тему

Пов'язаних темою є тема, з якої файли шаблонів замінюються.

Де знаходяться оригінальні шаблони?

Оригінальні шаблони файлів шаблонів поставляється з кожною темою окремо. Вони зберігаються в /themes/default/template (або themes//template). Ці файли шаблонів не повинні бути змінені на місці, оскільки зміни будуть втрачені з оновленням теми.
Підтримка оригінальних шаблонів включають:

Збереження індивідуальних шаблонів

Індивідуальний шаблони має бути збережено в шаблоні розширення папки та вкладені папки. Наприклад, /template-extension/my-default/header.tpl (або /template-extension//header.tpl) Шаблон-файли можуть мати будь-яке ім'я з розширення .tpl. Файли шаблонів у підпапки з'являтися у вікні конфігурації шаблону та доступні як користувацькі шаблони.

Активація індивідуальних шаблонів

Виберіть вихідний шаблон для заміни. Можна також вибрати ключові слова URL, щоб переконатися, що індивідуальний шаблон тільки показано на сторінках за цим ключовим словом. Виберіть приєднані теми та зміни будуть ефективні на цій темі. Внести зміни до бази даних.

Деактивація індивідуальних шаблонів

Скасувати вибір вихідного шаблона і відправити зміни в базу даних.
Видалити файли індивідуального шаблону з папки шаблонів розширення.

Попередження