Редагувати альбом

Інформація

Переміщення

Якщо альбом є віртуальним, ви можете перемістити його. Переміщення альбому означає, зміни його перший альбом.

Парметри

Ви також можете керувати цим параметром на "Властивості" екрані управління (екрани Коментарі, Блокування, Публічно/Приватно, Представник доступні з Адміністрування » Альбоми » Властивості).

Порядок сортування

Використовувати порядок сортування зображення за промовчанням.

Вкажіть, чи цей порядок сортування буде застосовано до під-альбомів також.

Виберіть специфічні сортуючі критерії, які використані з цим альбомом.

(*)Попередження: Не забудьте перевірити цей порядок сортування за себе, оскільки вони можуть дати неочікувані результати.

Представник

Представник альбом є мініатюри, що відображається на головній сторінці (category.php) для представлення альбому коли він містить тільки вкладені альбоми і немає прямих зображень (так само, як корінь альбому).

зображення з альбому :

Вибір представника залежить від allow_random_representative параметра конфігурації (див. include/config_default.inc.php).

В режимі за промовчанням (allow_random_representative значення false), кожен альбом, що містить хоча б один елемент являє собою фіксований елемент. Після встановлення(створення альбому), представник змінюється лише коли адміністратор просити про це. Якщо представник не підходить, Ви можете попросити знайти нових представників випадково.

Якщо параметр конфігурації allow_random_representative встановлено вірно, категорії з зображеннями може не мають фіксованого передставника. Просто використовуйте кнопку Видалення передставника.

Якщо альбом містить тільки під-альбоми і немає зображень, він тим не менше може бути представлений на будь-який елемент, завдяки екрану Зміни інформації про зображення. Єдиний варіант, на поточному екрані є кнопка Видалення передставника.

Пов'язати усі зображення альбому з новим альбомом

Пов'язати усі зображення альбому з існуючими альбомами

Відправте інформаційну електронну пошту членам групи