Plašāk par veidņu konfigurēšanu

Mērķis

Definē aizvietošanas apstākļus katrai veidnei, ņemot vērā veidnes paplašinājumu (veidne saukta "replacer" - aizvietotājs).

"original template" no ./template/yoga (vai jebkura cita, kā yoga) tiks aizvietota ar "replacer", ja šī aizvietotājveidne ir sasaistīta ar "original template" (un izvēles kārtā, kad pieprasītais URL satur "optional URL keyword").

"Optional URL keywords" (papildus URL atslēgvārdi) ir tie, pēc kuriem var atrast moduļa nosaukumu iekš URL.

TādēlTherefore "Optional URL keywords" var darboties kā aktīvas pastāvīgās saites "permalink" (skatīt informāciju par pastāvīgajām saitēm permalinkiem mūsu dokumentācijā).

Nolasīt: `Warning` lietošanas apstākļus.

Kādi ir veidņu paplašinājumi?

Šis konfigurēšanas rīks ir pietiekami jaudīgs priekš iesācējiem un arī priekš zinošiem lietotājiem. Izmantojot FTP, veidņu-paplašinājumu mapē, Webmāsters var nodublēt lielu daudzumu izplatīto .tpl failu ("original template") ar dažādiem nosaukumiem ("replacer"). "Original templates", patrreizējās oriģinālās atbalstītās veidnes ir:

Kur var atrast veidņu pirmavotus "original templates"?

Izdalēmās oriģinālās veidnes ir atrodamas template/yoga/ (nerediģējiet tās šai vietnē). Tādējādi lietojot "original templates", jebkurš webmāsters var izveidot savas "replacers (customized templates)" veidnes.

Kur var ieglabāt aizvietotājveidnes "replacers"?

aizvietotājveidnes Replacers (pielāgotās veidnes) jāizvieto veidņu-paplašinājumu (template-extension) mapē (vai tās apakšmapēs). Aizvietotājveidnes nosaukums var būt jebkāds bet ar .tpl paplašinājumu. Piemēram: template-extension/my-extension/video.tpl.

Kā aktivizēt savas aizvietotājveidnes "replacers"?

Lai aktivizētu radniecīgāsaizvietotājveidnes (pielāgotās veidnes) tām katrai jābūt piesaistītai oriģinājajai veidnei. Šis ir "Extend for templates" uzdevums Konfigurēšanas Administrēšanas izvēlnē.

Ja esta izvēlējies papildus URL atslēgvārdu, tad aizvietošanas notiks tikai lapās, kas sakritīs ar šo atslēgvārdu. Piemēram: index.php?/most_visited

Pieredzējuši lietotāji kā papildus URL atslēgvārdu var lietot permalinkus – pastāvīgās saites.

Ja esat izvēlējies Saistīto veidni tad aizvietošanas notiks tikai šajā veidnē.

Kā var deaktivizēt savas aizvietotājveidnes "replacers"?

Brīdinājumi